Naše služby

Fotorealistické 3D vizualizácie

Vám ponúka profesionálne návrhy interiérov a exteriérov, s fotorealistickým výstupom vizualizácie, animácie, 3D modelovanie objemových štúdií stavieb a dizajn, vizualizácie architektonických a urbanistických štúdií, vizualizácie záhrad. Náročné vizualizácie novostavieb a iných projektov vytvárame na základe platnej projektovej dokumentácie, s možnosťou zakreslenia priamo do fotografie vybranej lokality. Či už ide o súčasnú zástavbu alebo stavebný pozemok.

EVK kuchynské štúdio

Kuchyňa je komunikačným centrom a miestom každodenného stretávania sa rodiny, či už pri raňajkách, obede alebo pri večeri. Nie je len zrkadlom nášho životného štýlu, častokrát jej charakter vystihuje práve svojho používateľa.

EVK kúpeľnové štúdio

V kúpelni sa začína, ale aj končí každý náš deň. Ráno nás osvieži, večer zase ukľudní a pripraví na spánok. Kúpelne od "EVK" sú riešené individuálne, od návrhu obkladov a sanity až po kvalitný kúpelňový nábytok. Takto sa naše kúpelne stávajú harmonické, funkčné a originálne.

EVK interiérové štúdio

Na základe detailne vypracovaných 3D návrhov, alebo iných projektových dokumentácií ponúkame svojím klientom komplexné realizácie interiérov a exteriérov na kľúč. Kladieme dôraz na kvalitu a prepracovanosť detailu.